İade

İade

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kendinize veya gösterdiğiniz adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, -kanuni süre 14 (ondört) gün olmasına rağmen- şirket prensibi olarak 15 (onbeş) gün içerisinde, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin ürün/ürünleri iade edebilirsiniz.

Siparişinizi iade veya başka bir sebeple iptalini gerçekleştirmek için :

1) Site içerisindeki "Hesabım" linki/butonuna tıklayınız. 

2) Açılan sayfada, "Önceki Siparişlerim" linki/butonuna tıklayınız. 

3) Açılan sayfada, iptal etmek istediğiniz siparişinizin satırında çarpı işareti ile simgelenmiş bulunan "İptal" butonuna tıklayınız.

4) Açılan sayfada, "Sipariş İptal Nedeni" sayfasında siparişinizin iptal sebebini doldurunuz.

5) İptal/iade talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra, en kısa sürede talebiniz değerlendirilerek gereği yapılacaktır. 

6) İptal veya iade talebiniz sonuçlanabilmesi için ilgili ürün/ürünleri Sürat Kargo aracılığıyla tarafımıza göndermeniz gerekmek. Gönderiyi iletmeden önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Cayma hakkı kapsamında iade kargo ücreti alıcı kişiye aittir. Ayıplı ürünler dışındaki iadelerin kargo ücreti, kanun uyarınca tüketici tarafından karşılanır.  Gönderi "Becs Webway Bilişim E-Ticaret Sanayi A.Ş." adına ve "Göksu Mah. 690/9 Sokak No:45/A Buca/İzmir" adresine olmalıdır. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştığı gün itibari ile iade talebiniz 10 iş günü içerisinde işleme alınmaktadır. İadeniz sonucunda tarafımızca tanımlanan ücret iadesinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. 

449198722817267
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4